Merhaba hocam öncelikle teşekkür ederim.11ocakta adet gördüm.Sürtünme yoluyla nişanlımla 30ocak civarı birşeyler yaşandı

Merhaba hocam öncelikle teşekkür ederim.11ocakta adet gördüm.Sürtünme yoluyla nişanlımla 30ocak civarı birşeyler yaşandı ve boşalma olmadı. Ama adetim az geldi ve 22şubatta şüphelerimden dolayı miratech marka test yaptım sonuç negatifti. Buayda 10gün erken gördüm ve yine az geldi.Geblik mümkün müdr

Tahlil.com Cevabı : Gebelik yok.