Merhaba hocam.ben polis adayıyım yanlız aşırı kilo alma gibi bir durumum var?

Merhaba hocam.ben polis adayıyım yanlız aşırı kilo alma gibi bir durumum var. Spor yapıp zayıflıyorum ama verdiğim kiloyu 2 ay geçmeden yerine koyuyorum. kan ve hormon testi yaptırdım. hormonal bir bozukluk mu var? varsa bu benim polis olmama engel olabilir mi? çok teşekkürler hocam.RUTiN ( LX20 ) —- kan tatlihiAST 92    U / L    H    min:5 max:34ALT 42 U /L H min:5 max:40HDL_C 28 mg/dL H min:40 max:70HORMON TAHLİLİTSH 3,94 uIU/mL min:0,4 max:4DIS LAB ANLASMALIADRENOKORTİKOTROPİK HORMON(ACTH) 29,38 PG/MLKORTİZOL 12,04 UG/DLİNSÜLİN 22,60 MU/L

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizde polis olmanıza engel bir durum yok.Ancak bir endokrinoloji uzmanına danışmanızda yarar var.