Merhaba, iliski sonrası prezervatif icimde kalmış boşalma içime gerçekleşti

Merhaba, iliski sonrası prezervatif icimde kalmış boşalma içime gerçekleşti 6. Saatinde ella 50 mg hapı kullandım yaklaşık 15 20 gün oldu ve birkac gün önce regl kanamam oldu ama üstüne görme de olabilir cok süpheliyim sizce ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz..