Merhaba kolay gelsin..benim sorum şu...

Merhaba kolay gelsin..benim sorum şu..ben eylül ayında endometrium kistinden açık ameliyat oldum 6 ay süre ile aylık lucin tedavisine devam ettik.mart ayında son iğnemiyaptırdım..adetimin gelmesinin beklerken 10 mayısta kanda beta hcgye bakıldı sonuç.47.5 çıktı.16 mayısta tekrar kan testi yaptırdık ve sonuç şu anda 1584 çıktı.bu nasıl bir gebelik olabilir sizce sağlıklımı böle çabuk yükselmesi normalmidir..merak içindeyim cevablarınızı bekliyorum saygılar...

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizdeki yükseklik gebelikle örtüşüyor.Ancak gebeliğin seyri ve sağlıklı olup olmadığı konusunda muayene ve takibinizi yapan doktor görüş bildirmelidir