Merhaba. Sevgilimle ikimizde de iç çamaşırları varken sürtünme yoluyla beraber olduk?

Merhaba. Sevgilimle ikimizde de iç çamaşırları varken sürtünme yoluyla beraber olduk .ben boşalmadım yalnız iç çamaşırım zevk suyundan ıslandı. Sevgilim 15 nisanda adet olması gerekirken hala olmadı acaba hamilelik ihtinali var mıdır? ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler varken olan ilişkide hamilelik riski yoktur..