Kız arkadaşımla 1 ay önce ilişkiye girdik 15 gün gecikmeli adeti geldi acaba hamile olma durumu var mıdır?

Kız arkadaşımla 1 ay önce ilişkiye girdik 15 gün gecikmeli adeti geldi acaba hamile olma durumu var mıdır hamile kalmış ve adeti yeni düzene girmiş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın hamileliği söz konusu olsaydı düzenli adet kanaması görmesi söz konusu olmazdı. Bu nedenle hamileliğin var olmadığını söyleyebiliriz.