Acaba bu bir sonraki ay hamile kalma şansının yüksek olduğunu mu gösterir yoksa onunla alakası yokmudur?

Merhabalar benim adetim hep düzenlidir 28 günde oluyor fakat bu ay 5 gün geçtikten sonra adet gördüm. Acaba bu bir sonraki ay hamile kalma şansının yüksek olduğunu mu gösterir yoksa onunla alakası yokmudur? Çünkü normal adet süremden 12 gün önce birlikte olduk eşimle. Bir önceki adet tarihim nisan 1

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda bilimsel olarak bir veri yoktur..