Merhaba tahlil sonuçlarımı öğrenmek istiyorum.23 haftalık gebeyim cevabınızı bekliyorum,

merhaba tahlil sonuçlarımı öğrenmek istiyorum.23 haftalık gebeyim cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler. Kan Tahlilim WBC 15,6 NE# 12,4 Vitamin B12 120 Kan üre azotu(BUN) 6,43 Folat 21 İdrar tahlilim PH 7,5 Mikroskobi 2-3 lökosit, bol epitel hücresi, bol bakteri,amorf fosfat görüldü Şeklinde.

Tahlil.com Cevabı : Vit b12 değeriniz oldukça düşük tedavi verilmelidir, diğer değerlerde ciddi bir problem görünmüyor..