Merhaba ters ilişki yaşadık içine boşaldım ilişkiden sonra 20 Mayıs ta adet oldu sonraki ay haziranın 26 da oldu?

Merhaba ters ilişki yaşadık içine boşaldım ilişkiden sonra 20 Mayıs ta adet oldu sonraki ay haziranın 26 da oldu ve diyerinide 10 agustosta oldu hamilelik durmu varmidir. Lütfen cevap bekliyorum17 agustostada yumurtaliklarinda agri oldu ama geçti.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüşse hamilelikten söz edilemez.