Sevgilim pen*sini cinsel organıma birz sürttü fakat boşalma olmadı zevk suyuda gelmedi ?

Sevgilim pen*sini cinsel organıma birz sürttü fakat boşalma olmadı zevk suyuda gelmedi uzun süreli sürtme değildi bikaç saniye daha sonrada pen*sin başını hep tutarak cinsel organıma ucunu değdirmedim içeri girme içeri sürtme olmadı ama endişeleniyrm

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edilemez.