Merhaba yasım 24 boy 1-.75 kilo 83 erkeğim sorunum midemin yani karnımın bir kalp gibi atması ve dışarıdan bu çok belli oluyor?

Merhaba yasım 24 boy 1-.75 kilo 83 erkeğim sorunum midemin yani karnımın bir kalp gibi atması ve dışarıdan bu çok belli oluyor normal olarak ta beni tipe sokuyor.. iki kardiyoloji ye UZMAN doktor a gittim EKG VE EKO'nun normal ve bir şeyin yok dediler sorun nedir anlam veremiyorum niçin o kadar atar

Tahlil.com Cevabı : Karın kaslarınızı güçlendirmenizi öneririz..