Merhaba, yaşım 36,değerlerimi daha net olarak tekrar yazıyorum. TSH:1.39 0,30-4 uIU/L Serbest T4 :1.19 1-1,6 ng/ml .Ameliyatsız bir tedavi önerir miydiniz?

Merhaba, yaşım 36,değerlerimi daha net olarak tekrar yazıyorum. TSH:1.39 0,30-4 uIU/L Serbest T4 :1.19 1-1,6 ng/ml Ferritin:7,79 13-150 ng/mL 3,5 -4 cm' lik kistik iyi huylu bir tek nodülüm var. Kilo, saç kaybım çok. Çabuk sinirleniyorum. Ameliyatsız bir tedavi önerir miydiniz? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği bulgunuz var.Bu bakımdan tedavi olmalısınız.Saç dökülme şikayetiniz de buna bağlı olabilir.