Merhaba.ben uzun bi süre önce erkek arkadasmla arkadn ilişkiye girdim

Merhaba.ben uzun bi süre önce erkek arkadasmla arkadn ilişkiye girdim ama boşaldı mı boşalmadımı bilmiyorum ilişkiden sonra hemen temizledim ve normal adetimi 4 aydır düzenli bi şekilde ve olması gereken tarihte görüyorum.fakat 2 aydır falan karnımda aşırı bir şişkinlik olmaya başladı.hastaneye gttm idrar ve ultrason çektrdm bişey çıkmadı.ama çok korkuyorum karnımın şişliğinden dolayı.gaz ve kabızlık sorunumda var.şişkinliğin sebebi gaz olabilirmi.düşünmekten psikoljm bozldu artk.lütfen yardm edin.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali olmadığını söyleyelim.Ancak kabızlık ve gaz şikayetleriniz için gastroenteroloji bölümüne başvurabilirsiniz.