Merhaba,eşimin yıkama sonrası tahlil sonuçları:sayı;27 milyon ejakulat 108?

Merhaba,eşimin yıkama sonrası tahlil sonuçları:sayı;27 milyon ejakulat 108 toplam haretlilik 70 ileri 55 şekil - semen hazırlama sonrası sayı ml 44 hareketlilik toplam 87 ileri 81 sizce normalmidir? ޞžekil kısmında hiçbir şey yazmıyo hiç şekli düzgün yok anlamınamı geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili bir çok parametrenin değerlendirilmesi sonrası yorumlanmalıdır.Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi