Günaydın hocam benim semen arkadanizim şöyledir. Lik.süresi 120 dk volum 5cc total sayı 10 mil sayı 2mıl/ml hareketlilik A%0 B%10 C%10?

Günaydın hocam benim semen analizim şöyledir. Lik.süresi 120 dk volum 5cc total sayı 10 mil sayı 2mıl/ml hareketlilik A%0 B%10 C%10 D%80 morfoloji %10 ve bol lökosit var yorumlayıp tedavi yöntemi hakkında bilgi verirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayınız düşük, normal değil.üroloji doktoruna başvurun