Merhaba.kondom kullanarak bir kaç ay önce bir ilişki yaşadım.15 gün sonra genital bölgemde mulloscum lezyonları görüldü

Merhaba.kondom kullanarak bir kaç ay önce bir ilişki yaşadım.15 gün sonra genital bölgemde mulloscum lezyonları görüldü.İlişkiden 85 gün sonra Elisa 1/2 Anti hiv testim negatif çıktı.Yine ilişkiden 98 gün sonra Hıv p24 AG/AB Kombine Testim 0,08 Negatif.Hiv için başka test yaptırmama gerek varmı.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif yani normal ancak şüpheli ilişki sonrası HIV enfeksiyonuna yakalanma endişesiyle çoğu zaman doktora da danışmadan test yaptıran okurlarımız için, hangi HIV testinin ne zaman yapılacağı ve nasıl yorumlanacağına dair bir yazı hazırladık. Tahlil.com doktorlarının hazırladığı yazıımızı okumanızı öneriyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Moloskum yönünden tercihen cildiye bölümünde tedavi ve takiplerinizi sürdürmelisiniz.Hangi HIV testi ne zaman yapılmalıdır?