Merhabalar 23/05/2014 kan degerlerim 95 di iki gün sonra 216 oldu

 yalnız ultrasyonda görülmedi küçük daha dediler 30/06/2014 de 1686 oldu kan degerlerim yalnz normal ultrasyonla göremedi vijinl ultrasyonla çok küçük ylnız bebek görmiyorum dedi siz bir anormallik varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte 5. haftada kese, 6. haftadan itibaren bebek görülebilir.. Sonuçlarınız Normal görünüyor, takip edilmesini öneririz..