Merhabalar 8.5 aylık oğlum 2 aydır karaciğer enzimleri yüksekti düşmesini takip edildi şuan düştü ve

Merhabalar 8.5 aylık oğlum 2 aydır karaciğer enzimleri yüksekti düşmesini takip edildi şuan düştü ve başka tahliller iştendi lipemik 6 kreatin klinaz 263 hemoliz 5 alt(sgpt)35 ast(sgot)57 bunlar ne demek ıyi mi kötü mü sonuçlar hocam doku transglut negatif denmis ayın 23 de kontrolümüz var ve ben oğlum için korkuyorum

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.