Merhabalar.. ayağıma kramp girdiğinden tahlil yaptirdim. Yorumlar misiniz?

Merhabalar.. ayağıma kramp girdiğinden tahlil yaptirdim. Yorumlar misiniz? (yaş:48) Demir bağlama kapasitesi : sonuç:406 birim:ug/dl normal deger:200-400 LYM: Sonuc:1.05 birim:10^3/L normal deger:1.3-4 LYM%: Sonuc:21.8 birim:% normal deger:25-40 RPW-SD: Sonuç:51.6 birim:fL normal deger:20-4

Tahlil.com Cevabı : Demir bağlama kapasitenizin yüksekliği demir eksikliğinizin olabileceğini gösteriyor..