Merhabalar aylardır idrar zorlugu çekiyorum

Merhabalar aylardır idrar zorlugu çekiyorum novasef igne 6 tane verirdi doktorum düzelirdim.ama malesef son 1 aydır idrar testim bol lokasit bol epitel ve bakteri görünüyor 6 tane novasef igne vurdurdu doktorum ama yine yeni testim aynı çıktı ignemi degiştirdi rochepin 1 mg verdi ama yine aynı

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü ve antibiyogram yapılması ve duyarlı antibiyotik verimesi gerekir, ayrıca ultraso ile inceleme yapılmalıdır..