Merhabalar, bana şüpheli ilişkiden sonra 37. gün hiv antikoru(1&2) + p 24 antijeni testi uygulandı?

Merhabalar, bana şüpheli ilişkiden sonra 37. gün hiv antikoru(1&2) + p 24 antijeni testi uygulandı. Tek bir sonuç var 0.279 negatif yazıyor. Doğru zaman mı sizce bu test için? sorun var mı? zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : ޞüpheli ilişkiden 6. ay sonra tekrarlatmanızı öneririz..