Merhabalar Ben 28 günde bir düzenli adet gören biriyim .Aksamaz .Maksimum adetim 3 gün sürer.Sonuç : 22.48 Birim: ng/ ML Referans Aralıgı : 4.79 - 23.3

Merhabalar Ben 28 günde bir düzenli adet gören biriyim .Aksamaz .Maksimum adetim 3 gün sürer. 3.gün çok az gelir -gelmez.. Bugün 2.günüm .Sabah 09:00 da ac karınla (öncesınde ilişkide olmadı ) gittim kan verdim . Kağıtta yazan ; Sonuç : 22.48 Birim: ng/ ML Referans Aralıgı : 4.79 - 23.3

Tahlil.com Cevabı : Sonucunu yazdığınız test Beta HCG ise negatif çıkmıştır..