Nişanlımla ilişkiye girmemiz sonucunda 1 ay içerisinde hamilelikten korunma yoluyla Norlevo tablet kullandık?

Nişanlımla ilişkiye girmemiz sonucunda 1 ay içerisinde hamilelikten korunma yoluyla Norlevo tablet kullandık, adet gününe 2 hafta kadar kala 2 gün gibi bir süre adet kanaması gibi kanaması oldu. ޞžuan adet gününü 2 hafta kadar geçmiş durumda hala adet olmadı.Beta Hcg <0.100 çıktı.Hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliğin oluşmadığını söylüyor. Adet gecikmesi devam ederse nedenini öğrenmek için ilgili doktora başvurmanızı öneririz.