Merhabalar benim erkek kardeşim dün test yaptırdı ve yapılan tetkik sonuçlarına göre doktoru Hematoloji Polikliniğine yönlendirdi?

Merhabalar benim erkek kardeşim dün test yaptırdı ve yapılan tetkik sonuçlarına göre doktoru Hematoloji Polikliniğine yönlendirdi. Ancak randevvu tarihine kadar aklımızda şüpheler oluşmaması adına yorumlarsanız sevinirim. Değerleri HGB: 18.2 PLT: 302.000 FERRiTiN: 265 WBC: 12,7 DEMiR 106 DEMiR BAğžLAMA: 190FOL2 5 LY:4,2 MO: 1 RBC:6,18 HCT:55,8

Tahlil.com Cevabı : Kan fazlalılığı var, bu nedenle Hematolojiye sevk edilmiş kardeşiniz