Merhabalar Benim regl dönemim tam 12 gün geçti, 3 kere kan testi yaptırdım, 46,84 ve 4 gün sonra yaptırdığım 206,8 çıktı

MerhabalarBenim regl dönemim tam 12 gün geçti, 3 kere kan testi yaptırdım, 46,84 ve 4 gün sonra yaptırdığım 206,8 çıktı. Doktorum dış gebelik riski olduğunu söyledi.Benim merak ettiğim. Regl gecikmesine göre 5-6 haftalık hamile olmam gerekiyor. Bu değerler normal gebeliğe dönüşebilir mi? yoksa ya düşük yada dış gebelikmidir? Sizin yorumlarınızı alabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Ultrason muayenesi bu konuda detaylı bilgi verecektir.