Merhabalar beta hgc testi yaptırdım 11,88 çıktı 3 gün sonra beta hgc tekrarladım ve 4,14 çıktı artmasını beklerken düştü gebelik varmıdır ?

 Merhabalar beta hgc testi yaptırdım 11,88 çıktı 3 gün sonra beta hgc tekrarladım ve 4,14 çıktı artmasını beklerken düştü gebelik varmıdır ? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir? Bu durumda sağlıklı bir gebelikten söz edemeyiz.