62 yaşında bir bayanım.Yanlışlıkla 15 yaşındaki bir erkekle ilişkiye girdim.Geri çekilme yöntemini kullandı.Dışarıya boşaldı..Hamile kalır mıyım ?

Merhaba ben 62 yaşında bi0 bayanım.Yanlışlıkla 15 yaşındaki bir erkekle ilişkiye girdim.Geri çekilme yöntemini kullandı.Dışarıya boşaldı.Zaten fazla içime kadar girmedi.Her ileri geri yaptığında spermi dışarı çıkıyodu yani spermi küçüktü.Hamile kalır mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz yaşda menopozda olacağınızı varsayıyoruz. Bu durumda hamilelik olmaz.Ancak 18 yaşından küçük biriyle ilişkiye girmiş olmanız yasal yönden sizin için sorun yaratabilir.