Merhabalar bugun yaptirdigim test sonuclarim yorumlarsaniz sevinirim.

Merhabalar bugun yaptirdigim test sonuclarim yorumlarsaniz sevinirim. Demir:11 hemoglobin:7,5 hematokrit:25,1 mcv:57,2 mch:17,2 mchc:30,1 ferritin: 2 Simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğine bağlı kansızlığınız var, tedavi olmanız gerekir..