Merhabalar esimle yaklaşık bir ay önce ilişki yaşadık

Merhabalar esimle yaklaşık bir ay önce ilişki yaşadık ve boşalma oldu test yaptim silik çizgi çıktı ama adetim beş gün gecikti simdi adet oldum ve tekrar test yaptım hamile olabilit miyim acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz normal ise risk yok denecek kadar azdır, şüpheniz devam ediyorsa 4-5 gün sonra tekrarlayabilirsiniz..