Merhabalar hocam idrarda gebelik tahlili yaptırdım (C)'nin üzerinde sadece tek bir çizgi çıktı adetim 9 gün gecikti ama tek çizgi çıkıyor ama hala adet olmuyoru

Merhabalar hocam idrarda gebelik tahlili yaptırdım (C)'nin üzerinde sadece tek bir çizgi çıktı adetim 9 gün gecikti ama tek çizgi çıkıyor ama hala adet olmuyorum neden böyle oluyor ?

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testinin güvenilirliği idrar testine göre daha yüksektir.Bu yüzden kan testi yaptırmanızı öneririm ancak adet düzensizliklerinin yalnızca gebeliğe bağlı olmadığını belirtmek isterim.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda da fayda var