Merhabalar hocam sevgilimde ve bende iç çamaşırı vardı sevgilim vajinama doğru baskı yaptı

Merhabalar hocam sevgilimde ve bende iç çamaşırı vardı sevgilim vajinama doğrı baskı yaptı zevk suyu çamaşırıma bılaştı bişey olur mu

Tahlil.com Cevabı : Korkma birşey olmaz.

o******** :

Mrb.En son 9 eylülde adet oldum.Ekim 15te bulantı ve kusma sikayetleriyle doktora gittim.Kadin doğuma yoneltti beni ve orada ultrason da birşey gözükmedigini söyledi doktor.ardindan kan testi yaptı negatif çıktı. Bugün ayın 18i ve hala adet olmadım. Bulantımda devam ediyor.hamile olabilirmyim?

Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz yok denebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.