son adetim 1 buçuk gün sürdü ve kırmızı ile kahve arası bi renkti. hamile olma ihtimalim var mı

3 aylık evliyim hocam normalde adetim her ayn 1 de idi ama eylül 19 da adet gördüm ekim 16 da gördüm normal adetim 5 gün sürerken son adetim 1 buçuk gün sürdü ve kırmızı ile kahve arası bi renkti. hamile olma ihtimalim var mı ekim 15 de de eşimle ilişkiye girmistik cevabınızı bekliyorum hocamsaoğlun

Tahlil.com Cevabı : Evlilik sonrasında adet düzensizliği görülmesi normaldir. Ancak ; bu hamilelik belirtisi de olabilir. Kan tahlili yaptırmalısınız.