pen*si vajinama değdi bu şekilde hamile kalma olasiligim var mi.

İyi günler 10 gün önce bir ilişki yasadim herhangi bi şekilde boşalma yok sadece bi kez pen*si vajinama değdi bu şekilde hamile kalma olasiligim var mi. Bu sabah idrar testi yaptim sonuç negatif cikti adetime 3gun var . bugün karin ve bel agrim çok fazla fakat adet agrisi değil.hamilelik olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Erkekten sperm çıkışı olmadığı sürece gebelik gerçekleşmez. Test için erken davranmışsınız. Adet gecikmesinin bir haftayı bulduğu zaman test yapılmalıdır. Ağrılarınız adet belirtileri olabilir.