Merhabalar, idrar yolunda enfeksiyon çıktı.6 aylık hamileyim.

Merhabalar, idrar yolunda enfeksiyon çıktı.6 aylık hamileyim. Değerler şu şekilde : bakteri : 77 lökosit; 2 maya hucresi:3 eritrosit:1 elite hucresi; 3 diger; 3 biyokimya sonuclari: erirosit: 3,29 notrofil: 8,9 % notrofil: 80,2. Enfeksiyon şiddeti az mı çok mu? I lac kullanmak zorunda miyim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle idrar kültürü yaptırın, üreyen mikroorganizmaya göre tedaviye karar verilecektir, idrar yolu enfeksiyonu gebelerde erken doğum'a neden olabilir..