Merhabalar iki gün önce sevgilimle ile ilk başta sürtünme yolu ile sonradan ise cinsel organların yüzeysel olarak ilişki yaşadık

Merhabalar iki gün önce sevgilimle ile ilk başta sürtünme yolu ile sonradan ise cinsel organların yüzeysel olarak ilişki yaşadık ama zevk suyum gelmedi sevgilim hamile kalmış mıyımdır diye korkuyor yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok denebilir, ancak her ihtimale karşın adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..

k************** :

Merhaba Hocam Kolay gelsin Dün kız arkadaşımla sürtünme yaşadık bir kaç saat benim üzerimde deniz sortu ve baxer vardı kız arkdsımda iç camasırı vardı normal boşalmadım zevk suyu tarzında diyebilirim ve kız arkadasım evine gittiğinde vajinasından beyaz sıvı gelmiş sebebi ne olabilir

Cevap:

Bu şekilde hamilelik ihtimali yok denecek kadar az.Vainadan gelen akıntı ise enfeksiyon kaynaklı olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.