Merhabalar, sevgilimle 3 ağustosta ters ilişki yaşadım geri çekilirken biraz popoma boşaldı?

Merhabalar, sevgilimle 3 ağustosta ters ilişki yaşadım geri çekilirken biraz popoma boşaldı fakat temizledim ertesi gün de normal periyodumda adet gördüm fakat sonrasında barsak enfeksiyonu geçirdim ve ilaç kullandım ayın 4 ünde adet olmam gerekiyor fakat belirti yok neden gecikmiş olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalamazsınız. Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?