Merhaba, adetim 3 gün gecikti kan testi yaptırdm sonuç 0.77?

Merhaba, adetim 3 gün gecikti kan testi yaptırdm sonuç 0.77 yani negatif fakat hala adet olmadım acaba hamile olup kanda çıkmama ihtimali varmı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni