Sevgilimle banyoda ayakta birbirimize dokunduk ve sevgilim benim karşımdaydı daha sonra boşaldı ben ayakataydım?

Sevgilimle banyoda ayakta birbirimize dokunduk ve sevgilim benim karşımdaydı daha sonra boşaldı ben ayakataydım boşalldığı meniler suyla karıştı ben üstüme gelip gelmediğini anlamadım ayaktaydım zaten vajinaya girme şansı varmıdır hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz canım panik yapmayın.