MONO % değerim 8.4 çıktı. Yorumlar mısınız?

Merhaba tahlılımı yorumlarsanız sevinirim MONO % DEGERİM 8.4 CIIKTI DİОžERLERİ NORMAL KOYU YAZAN SADECE BU NEDEN OLABİLR YANI VUCUDUMDA NE VAR OGRENMEK İSTİYORUM

Tahlil.com Cevabı : Diğer değerleriniz normal ise bunun pek bir önemi yoktur, bazen gripal enfeksiyonlar, allerjik reaksiyonlarda yükselebilir..