Sürtünmeli ilişki sonrası adet gecikti. Hamilelik var mı?

 Merhaba.kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim ama boşalmadım sanırım zevk suyum bulaştı .kız arkadaşım geçen ay 6 şubatta oldu ama bu ay daha adet olmadı bu normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşmasını beklemeyiz. Ancak gene de adet gecikmesi devam ederse gebelik testi yaptırabilirsiniz.