Mononsit Değeri:32’dir. Hemotoloğa gittim.

Mononsit Değeri:32’dir. Hemotoloğa gittim. Tüm araştırmalardan bir sonuç alamadım. Hemetolog Üroloğa göndererek bir Ürolog açıdan bir problem olup olmadığınıns onucunu bekliyoruz. Değerimin yüksekliği tehlikelimidir? Ne yapmalıyım? Hemetolog Dr. Kemik iliği bakacağını söyledi. Sakıncalımıdır? İyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz kemik iliği bakmak istiyorsa mutlaka yaptırmanızı öneririz..