Monosit oranı 2.0-8.0 bende 18.4 çıkmış , lenfosit oranı 20.5-45.0 bende 18.5 çıkmış

merhaba aile hekimliğinde kan tahlili yaptırdım doktorum bişi yok dedi.ama monosit oranı 2.0-8.0 bende 18.4 çıkmış , lenfosit oranı 20.5-45.0 bende 18.5 çıkmış ve total kolesterol 120-200 bende 103 gösteriyo hastaneye gitme konusunda kararsızım yardım edebilirmisiniz? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Monosit yüksekliği ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/monosit-nedir-monosit-yuzdesi-ne-zaman-artar/ Kolesterol düşüklüğü problem yaratmaz,aksine olumlu bir gösterge