MPV 7.3 (7.4-10.4) ve MONO 0.3 (0.4-1), olması gerekenin hemen altında çıktı.Tahliller eşimin regl olduğu ilk gün yapıldı. Sonuçları etkilemiş olabilir mi?

MPV 7.3 (7.4-10.4) ve MONO 0.3 (0.4-1), olması gerekenin hemen altında çıktı. Diğer hemogram değerleri normal. Doktor bu düşük değerlerin üzerinde durmadı. Tahliller eşimin regl olduğu ilk gün yapıldı. Sonuçları etkilemiş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarda problem görünmüyor..