Mrb hocam kan testi yaptırdım beta-hcg <1.20 cıktı hamilelik varmıdır ?

Mrb hocam kan testi yaptırdım beta-hcg <1.20 cıktı hamilelik varmıdır ? Kolesterol 180 refesans aralıgı 0_200. Glukoz 77 referans aralıgı 70_100 . kolesterol ve seker iyimi hocam yoksa düsürmek icin ne yapmam lazım. Tsekkurler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz negatif, diğerlerinde sorun görünmüyor..

y****** :

7 haziranda adet oldum...17 sinde ise ilişki yasadım..ilişkiden 5 saat sonra ertesi gün hapı aldım...bu ayın 7 sinde adetim olması gerekiyordu..11 inde kan verdim beta hcg 18.1 cıktı hamilemiyim.hamileysem ertesi gün hapı kullandıqım ıcın sorun yasarmıyım hamileliğimde...tskler

Cevap:

Hayır sorun olmaz, ancak değer gebelik demek için çok düşük, birkaç gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.