Ne yapmalıyım? Vajinal kültür...

Ureaplasma Mycoplasma Kültürü* vajen kültüründe"albicans dışı candida spp" üremesi saptanmıştır.ureaplasma, mycoplasma üremesi mayaların varlığında interferans göstermektedir. Vajinal Kültür* Epitel hücreleri, 5-6 lökosit, gram-pozitif kokobasiller, gram-pozitif basiller görüldü. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Tedavi olmanız gerekir, Kadın doğum uzmanına gitmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun.