Nişanlım acaba hamile mi? Kondomla korunmuştuk

 Nişanlımla kondomla korunmalı ilişki yaşadıktan sonra 2 ay nişanlım düzenli adet gördü.Şüphelerden dolayı ilişkiden 33 gün sonra eczaneden almış olduğumuz testle negatif sonuca ulaştık.ancak nişanlım 3. adet dönemine 6 gün kala göğüslerinde damarlar ın ortaya çıktığını söylüyor acaba hamile ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.Adet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?

b************ :

Merhaba ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdi boşalma olmadı ama zevk suyu olmuş ola bilir ve kızarkadaşım ilişkiden birgün sonra aded görmesi gerekiyordu bir hafta oldu hala adet olmadı hamilelik riski nedir sölermisiniz

Cevap:

   Sürtünerek ilişki özellikle evlilik öncesi  genç çiftlerce çok sık başvurulan bir ilişki yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
  Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .Bu tür ilişkilerde sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.Ancak bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinizde de en az 7 günlük bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmanız kafanızı rahatlatacaktır.
  Konuya dair yazdığımız tüm yazıları, bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.