Nişanlımla üzerimizde bir şey yokken yüzeysel beraber olduk fakat o biraz sokmak istedi.4-5 cm girdi girmedi ?

Nişanlımla üzerimizde bir şey yokken yüzeysel beraber olduk fakat o biraz sokmak istedi.4-5 cm girdi girmedi diyebilirim acı hissettim ve kan geldi 3-4 damla.kızlığım bozuldu mu merak ediyorum.6-7 m girmesi gerekmez i kızlık bozulması için? teşekkür ederim şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Hymen yapısı bozulmuş olabileceği gibi sürtünme sırasında doku zedelenmesinden dolayı da kanama olmuş olabilir.