Normal adetimden 1 hafta geç adet görüyorum. Normalde 6-7 gün sürüyordu. Bu sefer 4 gün sürdü. Bir sorun olabilir mi?

Ben uzun zamandır ilişkiye girmedim adet görüyorum ama hep normal adet günümden 1 hafta geç oluyor şuanda adetliyim fakat önceden adetim 6 ila 7 gün sürüyordu şimdi 4.gündeyim ve bitti gibi bir şey acaba bir sorun varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminde zaman zaman düzensizlikler olabilir ancak bu düzensizlikler sürekli halde olursa bir kadın doğum uzmanına başvurmanızda yarar var.