NORMAL YOLLARLA EŞİM HAMİLE KALABİLİR Mİ TEŞEKKÜRLER.

İYİ GÜNLER BU SONUCA GÖRE NORMAL YOLLARLA EŞİM HAMİLE KALABİLİR Mİ TEŞEKKÜRLER.Hacim         : 2mlReaksiyon        : 8LiketKSİYON    : 25 DKMOLOLİTE (1SAAT)    : %50 > %70ileri hızlı hareketli    : %5ileri yavaş hareketli    : %30yerinde hareketli    : %15hareketsis        : %50MOLOLİTE (2SAAT)    : %65 <60 ileri hızlı hareketli    : %15ileri yavaş hareketli    : %40yerinde hareketli    : %35SAYI     : 18 MİLYON/ML 20-150MİLYON/MLMİKROSKOPİ    : nadir lökosit görüldüVİSKOSİTE        : Normal

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzu inceledim.Hamilelik bir çok faktöre bağlıdır.Ancak sonucunuz kabul edilebilir sınırlara yakın gözüküyor.Bir üroloji uzmanı daha ayrıntılı bilgi verebilir.