Normalde adet 30-35 gün olurdum 2 ay 20 günde olmaya başladım

Nışanlımla ilk günler sürtünme yoluyla ilişkiye giydik sonra 3 cm flan içime girdi boşalmadm diyo ama zevk suyu akıyodu normalde adet 30 35 gün olurdm 2 ay 20 günde olmaya başladim şuan 32 gün oldu adet olmuyorum kanım düşk zayıfımda hamilemiyim ve çok sitres yaşadım bu ara kızlık zarımda bozulmadı

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliğiniz için bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.